Wat wij doen

U bent op zoek naar communicatiecapaciteit: om tijdelijk uw team te versterken, voor een piek in het werk of een project. Of misschien heeft u behoefte aan strategisch advies in een complex project, verandertraject of tijdens een crisis. Wij staan met ons team van ‘Beckers’ voor u klaar.

Bekijk ons team

Onze mensen werken vaak interim op locatie bij onze opdrachtgevers. Ze maken tijdelijk deel uit van het team en zijn gewend om met de voeten in de klei te staan. Voor opdrachten die flexibiliteit vragen in tijd of expertise werken we ook regelmatig op projectbasis vanuit onze eigen locatie. Ondanks verschillen in leeftijd, ervaring en expertise hebben onze communicatieadviseurs één ding gemeen: ze hebben ervaring in de publieke sector én een groot hart voor maatschappelijke opgaven.  

Bekijk hieronder waarmee wij u kunnen helpen. Vragen? Wij denken graag mee! Stuur een mail naar Eline Philips of Evelyn Reynen of bel (0492) 255 210. 

Bestuur en strategie

Wij ondersteunen u ook bij (kortlopende) adviesopdrachten. Denk aan strategieontwikkeling of coaching van een bestuurder.

Bestuur en strategie >

Tijdelijke communicatiekracht

Op zoek naar tijdelijke communicatiecapaciteit, ter versterking van uw team, voor een piek in het werk of een tijdelijk project? Dan bent u bij ons aan het juiste adres.

Tijdelijke communicatiekracht >

Projectcommunicatie en tekst

Effectieve communicatie is onmisbaar voor het succes van projecten en organisaties. Wij ondersteunen en adviseren van begin tot eind. Wij helpen met sterke teksten, doordachte strategieën en praktische uitvoering.

Projectcommunicatie en tekst >

Omgevingscommunicatie

Betrokkenheid van de omgeving is essentieel voor het slagen van ieder project. Wij helpen bij het ontwerpen én uitvoeren van zorgvuldige participatie- en communicatietrajecten, waarin mensen gehoord worden en de dialoog centraal staat.

Omgevingscommunicatie en participatie >

Crisiscommunicatie

Wij ondersteunen opdrachtgevers regelmatig bij een acute of dreigende crisis. Dit kan onderdeel van een interim-opdracht, maar ook een zelfstandige opdracht zijn. 

Crisiscommunicatie >

Begeleiden communicatieteams

Past de expertise van uw communicatieteam niet meer bij de vraag van uw organisatie en haar omgeving? Wij begeleiden het team graag bij de professionaliseringslag. 

Begeleiden communicatieteams >

Communicatiepartner voor het zuiden van Nederland

Het zuiden van Nederland is ons favoriete werkgebied. Vanuit onze vestigingen in Helmond en Voerendaal zijn we goed thuis in Brabant, Limburg en een deel van Gelderland.  

Beck Communicatie