Beck Communicatie bestaat 25 jaar!

Beck Communicatie bestaat 25 jaar!

2025 is voor Beck Communicatie een jaar met een zilveren randje. We bestaan dit jaar namelijk 25 jaar en dat vieren we op meerdere manieren. 

Dit jaar zetten we ons prachtige vak – communicatie voor de publieke sector – op een voetstuk. We delen kennis en inspiratie uit ons vakgebied en nemen de tijd om deze mooie mijlpaal te vieren.  Samen met onze opdrachtgevers, collega’s, freelancers en zusterbedrijf Facet& gaan we op reis langs 25 jaar Beck Communicatie. 

Wie jarig is, trakteert…

We kijken vast terug op een geslaagd februari: dé maand waarin 25 jaar geleden ons bureau werd opgericht. Dit vierden we met traktaties voor al onze opdrachtgevers. 

Zomerse reis door ons vakgebied

Komende maanden vervolgen we onze jubileumreis. Zo gingen we met alle ‘Beckers en Facetters’ ook létterlijk op reis. En we trakteren onze relaties op een dosis inspiratie, bijvoorbeeld tijdens een zomers symposium en met een speciaal jubileummagazine. 

Onze jubileumreis naar Athene met alle Beckers en Facetters

Verrassing in het najaar! 

In het najaar hebben we nog meer mooie activiteiten rondom ons vakgebied. Wat precies? Dat houden we nu nog even geheim! Volg ons op LinkedIn om op de hoogte te blijven!